Lämmastiku generaatorid:
- tööstusele
- laboritele
- sportlaste alpimajadele
Kasutusalad laborites: GC, GC-FID, GC-NPD, GC-ECD, GC-TCD, GC-ATD, GC-AED, GC-ELCD, HALL, LCMS, TOF, FT-IR, NMR, ICP, TOC, THA, DSC, TGA, TOD, ELSD jpm
Lämmastiku generaatorite NitroSource põhilised kasutusalad
Toiduainete pakkimine, õlletehased, veini tootmine, laserlõikus, metallide kuumtöötlemine, ohtlike ainete katmine, farmaatsia, elektroonika, õli- ja gaasitorustiku tühjendamine, laborid, plastitööstus, tuleohutuse tõstmine(serveriruumid, pangad, muuseumid), sõidukite rehvide täitmine jne.
Igalpool, kus kasutatakse lämmastikuballoone, saab kasutada ka generaatoreid. Võrreldes balloonidega jäävad ära rendi-, transpordi-, käsitlus- ja vormistuskulud. Lisaks on generaator palju ohutum, kui kõrgsurveballoonid. Lämmastiku tootmiseks on vaja vaid puhast suruõhku. See on väga kompaktne ja ökonoomne lahendus.
Kui kasutatava lämmastiku töörõhk on kõrgem kui generaator suudab maksimaalselt anda (16 bar), siis saab ahelasse lisada kõrgsurve boosteri (rõhutõstja) koos mahutiga. Nii saab täpselt sobiliku töörõhu kas 30 bar või ka 350 bar. Selline lahendus on ka siis sobilik, kui töö on ühes vahetuses. Sellisel juhul saab öösel kõrgsurvemahutid lämmastikku täis toota ja päeval kasutada. Loomulikult toimib kogu süsteem täisautomaatselt ja turvaliselt.